AT25F4096W-10SU-2.7
pregled izdelka
Številka dela: AT25F4096W-10SU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 4M SPI 33MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25F4096W-10SU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25F4096W-10SU-2.7
Številka dela AT25F4096W-10SU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 4M SPI 33MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5631 pcs Podatkovni list AT25F4096W-10SU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 50µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 4Mb (512K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 33MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 33MHz Številka osnovnega dela AT25F4096