AT27BV4096-15VC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV4096-15VC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT27BV4096-15VC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EPROM 4M PARALLEL 40VSOP
Podatkovni listi: AT27BV4096-15VC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT27BV4096-15VC
Številka dela AT27BV4096-15VC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 4M PARALLEL 40VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5979 pcs Podatkovni list AT27BV4096-15VC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EPROM - OTP Paket naprave za dobavitelja 40-VSOP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Druga imena AT27BV409615VC
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TC) Tip montaže Surface Mount