AT27BV512-12RI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT27BV512-12RI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EPROM 512K PARALLEL 28SOIC
Podatkovni listi: AT27BV512-12RI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT27BV512-12RI
Številka dela AT27BV512-12RI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 5003 pcs Podatkovni list AT27BV512-12RI.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EPROM - OTP Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Druga imena AT27BV51212RI
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount