AT89LP2052-16XU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT89LP2052-16XU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AT89LP2052-16XU
Številka dela AT89LP2052-16XU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Hitrost 16MHz Serija 89LP
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 2KB (2K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 15 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-TSSOP Podatkovni pretvorniki -