AT89LP2052-20XU
pregled izdelka
Številka dela: AT89LP2052-20XU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20TSSOP
Podatkovni listi: 1.AT89LP2052-20XU.pdf2.AT89LP2052-20XU.pdf3.AT89LP2052-20XU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
592 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT89LP2052-20XU
Številka dela AT89LP2052-20XU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Hitrost 20MHz Serija 89LP
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 2KB (2K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena AT89LP205220XU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 15
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-TSSOP