AT93C66A-10TU-2.7-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT93C66A-10TU-2.7-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT93C66A-10TU-2.7-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT93C66A-10TU-2.7-T
Številka dela AT93C66A-10TU-2.7-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5780 pcs Podatkovni list AT93C66A-10TU-2.7-T.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena AT93C66A10TU27SL3
AT93C66A10TU27SL3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 4Kb (512 x 8, 256 x 16) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP Frekvenca ure 2MHz
Številka osnovnega dela AT93C66
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AT93C66A-10TU-2.7
AT93C66A-10TU-2.7
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP