AT93C66AY1-10YI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT93C66AY1-10YI-1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT93C66AY1-10YI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8MAP
Podatkovni listi: AT93C66AY1-10YI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT93C66AY1-10YI-1.8
Številka dela AT93C66AY1-10YI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8MAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5963 pcs Podatkovni list AT93C66AY1-10YI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-MAP (3x4.9)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad Druga imena AT93C66AY110YI1.8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 4Kb (512 x 8, 256 x 16) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-MAP (3x4.9) Frekvenca ure 2MHz