ATMEGA128-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA128-16AC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA128-16AC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA128-16AC.pdf2.ATMEGA128-16AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA128-16AC
Številka dela ATMEGA128-16AC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 5211 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA128-16AC.pdf2.ATMEGA128-16AC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena Q1159467 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 53
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)