ATMEGA128-16AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA128-16AN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA128-16AN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA128-16AN.pdf2.ATMEGA128-16AN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA128-16AN
Številka dela ATMEGA128-16AN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9428 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA128-16AN.pdf2.ATMEGA128-16AN.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena ATMEGA12816AN Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b