ATMEGA48P-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48P-20AU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA48P-20AU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA48P-20AU.pdf2.ATMEGA48P-20AU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA48P-20AU
Številka dela ATMEGA48P-20AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61989 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA48P-20AU.pdf2.ATMEGA48P-20AU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-TQFP (7x7)
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-TQFP
Druga imena ATMEGA48P20AU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b