ATMEGA48P-20MMU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48P-20MMU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA48P-20MMU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA48P-20MMU.pdf2.ATMEGA48P-20MMU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA48P-20MMU
Številka dela ATMEGA48P-20MMU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49783 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA48P-20MMU.pdf2.ATMEGA48P-20MMU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-VQFN (4x4)
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 28-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA48P20MMU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b