ATXMEGA16A4-CUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA16A4-CUR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA16A4-CUR
Številka dela ATXMEGA16A4-CUR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35857 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® XMEGA® A4
Povratni čas obnovitve (trr) 32MHz Zahteva Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Vrsta pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Velikost pomnilnika programa I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Druga imena 1611-ATXMEGA16A4-CURDKR Tip oscilatorja A/D 12x12b, D/A 2x12b
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Operacijski sistem AVR
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ATXMEGA16A4-CUR Razširjen opis AVR AVR® XMEGA® A4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA Podatki SRAM bajtov 1K x 8
Podatkovni pretvorniki 1.6 V ~ 3.6 V Osnovna velikost 2K x 8