ATXMEGA16A4U-AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16A4U-AN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA16A4U-AN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA16A4U-AN.pdf2.ATXMEGA16A4U-AN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA16A4U-AN
Številka dela ATXMEGA16A4U-AN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34803 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA16A4U-AN.pdf2.ATXMEGA16A4U-AN.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 34 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)