ATXMEGA16A4U-CNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA16A4U-CNR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA16A4U-CNR
Številka dela ATXMEGA16A4U-CNR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4931 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 49-VFBGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 49-VFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 34 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b, D/A 2x12b