ATXMEGA32A4U-MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32A4U-MNR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32A4U-MNR
Številka dela ATXMEGA32A4U-MNR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4490 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 34 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b, D/A 2x12b