ATXMEGA32C3-MH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32C3-MH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32C3-MH
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA32C3-MH.pdf2.ATXMEGA32C3-MH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32C3-MH
Številka dela ATXMEGA32C3-MH Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28415 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA32C3-MH.pdf2.ATXMEGA32C3-MH.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® C3
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATXMEGA32C3MH Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 50
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b