ATXMEGA32D3-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32D3-AU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA32D3-AU.pdf2.ATXMEGA32D3-AU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32D3-AU
Številka dela ATXMEGA32D3-AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31128 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA32D3-AU.pdf2.ATXMEGA32D3-AU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® D3
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena ATXMEGA32D3AU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 50
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® D3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b