ATXMEGA32D3-MN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32D3-MN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32D3-MN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA32D3-MN.pdf2.ATXMEGA32D3-MN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32D3-MN
Številka dela ATXMEGA32D3-MN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4314 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA32D3-MN.pdf2.ATXMEGA32D3-MN.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® D3
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 50 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® D3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b