DSC1001CL1-003.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CL1-003.2500T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Podatkovni listi: DSC1001CL1-003.2500T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CL1-003.2500T
Številka dela DSC1001CL1-003.2500T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list DSC1001CL1-003.2500T.pdf
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 3.25MHz natančen opis 3.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA