DSC1001CL1-016.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL1-016.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CL1-016.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001CL1-016.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CL1-016.0000
Številka dela DSC1001CL1-016.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78241 pcs Podatkovni list DSC1001CL1-016.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 16MHz natančen opis 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6.3mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA