DSC1103BI2-200.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1103BI2-200.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR
Podatkovni listi: DSC1103BI2-200.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1103BI2-200.0000T
Številka dela DSC1103BI2-200.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5912 pcs Podatkovni list DSC1103BI2-200.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1103
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 200MHz
natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 95µA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator MEMS
Absolute Pull Range (APR) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1103BI2-150.0000
DSC1103BI2-150.0000
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD
Na zalogi: 51285 pcs
Prenesi: DSC1103BI2-150.0000.pdf
RFQ
DSC1103BL1-200.0000
DSC1103BL1-200.0000
Opis: OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD