DSC1103BL1-150.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103BL1-150.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1103BL1-150.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 150.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1103BL1-150.0000T.pdf2.DSC1103BL1-150.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1103BL1-150.0000T
Številka dela DSC1103BL1-150.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 150.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5589 pcs Podatkovni list 1.DSC1103BL1-150.0000T.pdf2.DSC1103BL1-150.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1103
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 150MHz
natančen opis 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 32mA