DSC6001HI2A-030.0000T
pregled izdelka
Številka dela: DSC6001HI2A-030.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR
Podatkovni listi: DSC6001HI2A-030.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6001HI2A-030.0000T
Številka dela DSC6001HI2A-030.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5459 pcs Podatkovni list DSC6001HI2A-030.0000T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 30MHz
natančen opis 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ)