DSC6001HI2A-032.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC6001HI2A-032.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6001HI2A-032.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6001HI2A-032.0000T
Številka dela DSC6001HI2A-032.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51666 pcs Podatkovni list DSC6001HI2A-032.0000T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena DSC6001HI2A-032.0000TCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ)