DSPIC33FJ128MC202-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC202-E/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ128MC202-E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
162 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ128MC202-E/SO
Številka dela DSPIC33FJ128MC202-E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 21 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC