DSPIC33FJ128MC202T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC202T-I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ128MC202T-I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ128MC202T-I/SO
Številka dela DSPIC33FJ128MC202T-I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena DSPIC33FJ128MC202T-I/SOTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 21
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 6x10b/12b