MCP4651T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4651T-502E/ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4651T-502E/ST
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL 5K DUAL 14-TSSOP
Podatkovni listi: MCP4651T-502E/ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4651T-502E/ST
Številka dela MCP4651T-502E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL 5K DUAL 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77259 pcs Podatkovni list MCP4651T-502E/ST.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Mute, Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 14-TSSOP