MCP4652-502E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4652-502E/UN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4652-502E/UN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 5K 257TAPS 10-MSOP
Podatkovni listi: MCP4652-502E/UN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4652-502E/UN
Številka dela MCP4652-502E/UN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 5K 257TAPS 10-MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87810 pcs Podatkovni list MCP4652-502E/UN.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tube Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Mute, Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 10-MSOP