MIC2004-0.8YM5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2004-0.8YM5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC2004-0.8YM5
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5
Podatkovni listi: MIC2004-0.8YM5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC2004-0.8YM5
Številka dela MIC2004-0.8YM5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75610 pcs Podatkovni list MIC2004-0.8YM5.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Rds On (Typ) 70 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda P-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Load Discharge
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature Tok - izhod (maks.) 800mA
Številka osnovnega dela MIC2004
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC2004-0.5YM5-TR
MIC2004-0.5YM5-TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Na zalogi: 90760 pcs
Prenesi: MIC2004-0.5YM5-TR.pdf
RFQ
MIC2004-0.8YM5TX
MIC2004-0.8YM5TX
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5