MIC2004-1.2YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC2004-1.2YM5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC2004-1.2YM5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
Podatkovni listi: MIC2004-1.2YM5-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC2004-1.2YM5-TR
Številka dela MIC2004-1.2YM5-TR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3965 pcs Podatkovni list MIC2004-1.2YM5-TR.pdf
Napetost - obremenitev 70 mOhm Napetost - razčlenitev SOT-23-5
Serija - RoHS Status Digi-Reel®
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda P-Channel
Izhodna konfiguracija 1 Druga imena 1611-MIC2004-1.2YM5-DKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MIC2004-1.2YM5-TR Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Load Discharge
Igralni zatiči 1.2A Pogonska konfiguracija 2.5 V ~ 5.5 V
Diferencial - Vhod: Izhod 1:1 Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5