MIC49300-1.2BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.2BR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC49300-1.2BR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5
Podatkovni listi: MIC49300-1.2BR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC49300-1.2BR
Številka dela MIC49300-1.2BR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16983 pcs Podatkovni list MIC49300-1.2BR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja S-PAK-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A S-PAK-5
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable