MIC49300-1.2WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.2WR-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC49300-1.2WR-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5
Podatkovni listi: MIC49300-1.2WR-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC49300-1.2WR-TR
Številka dela MIC49300-1.2WR-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33354 pcs Podatkovni list MIC49300-1.2WR-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja S-PAK-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC49300-1.2WR-CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A S-PAK-5
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable