MIC5252-4.75BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5252-4.75BML-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5252-4.75BML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.75V 150MA 6MLF
Podatkovni listi: MIC5252-4.75BML-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5252-4.75BML-TR
Številka dela MIC5252-4.75BML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 4.75V 150MA 6MLF Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 135185 pcs Podatkovni list MIC5252-4.75BML-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-MLF® (2x2) Serija -
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 63dB ~ 48dB (10Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5252-4.75BML TR
MIC5252-4.75BML TR-ND
MIC5252-4.75BMLTR
MIC5252-4.75BMLTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 150mA 6-MLF® (2x2) Tok - Supply (Max) 200µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA