MIC5253-1.5BC5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-1.5BC5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5253-1.5BC5
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 100MA SC70-5
Podatkovni listi: MIC5253-1.5BC5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5253-1.5BC5
Številka dela MIC5253-1.5BC5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 100MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 134642 pcs Podatkovni list MIC5253-1.5BC5.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija Teeny™
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakiranje Bulk
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 100mA SC-70-5
Tok - Supply (Max) 150µA Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable