PIC16F83-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F83-10/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F83-10/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 896B FLASH 18DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F83-10/P
Številka dela PIC16F83-10/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B FLASH 18DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 18-PDIP
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 36 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 896B (512 x 14) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 64 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 896B (512 x 14) FLASH 18-PDIP