PIC16F83T-10I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F83T-10I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 896B FLASH 18SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F83T-10I/SO
Številka dela PIC16F83T-10I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B FLASH 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 36 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 896B (512 x 14) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 64 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 896B (512 x 14) FLASH 18-SOIC Podatkovni pretvorniki -