PIC18LF2220-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF2220-I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF2220-I/SP
Številka dela PIC18LF2220-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC18LF2220-I/SPR
PIC18LF2220-I/SPR-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 25
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki A/D 10x10b