PIC18LF2221T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2221T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF2221T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN
Podatkovni listi: 1.PIC18LF2221T-I/ML.pdf2.PIC18LF2221T-I/ML.pdf3.PIC18LF2221T-I/ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF2221T-I/ML
Številka dela PIC18LF2221T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6)
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Podatkovni pretvorniki A/D 10x10b