PIC18LF46K42-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF46K42-E/PT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF46K42-E/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM
Podatkovni listi: 1.PIC18LF46K42-E/PT.pdf2.PIC18LF46K42-E/PT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF46K42-E/PT
Številka dela PIC18LF46K42-E/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43909 pcs Podatkovni list 1.PIC18LF46K42-E/PT.pdf2.PIC18LF46K42-E/PT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)