PIC18LF46K42-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF46K42-I/MV
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40UQFN
Podatkovni listi: 1.PIC18LF46K42-I/MV.pdf2.PIC18LF46K42-I/MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF46K42-I/MV
Številka dela PIC18LF46K42-I/MV Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40UQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56844 pcs Podatkovni list 1.PIC18LF46K42-I/MV.pdf2.PIC18LF46K42-I/MV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 40-UQFN (5x5)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 40-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 40-UQFN (5x5)