PIC24FJ256GA406T-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24FJ256GA406T-I/MR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: PIC24FJ256GA406T-I/MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24FJ256GA406T-I/MR
Številka dela PIC24FJ256GA406T-I/MR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24363 pcs Podatkovni list PIC24FJ256GA406T-I/MR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 64-QFN (9x9)