PIC24FJ256GA406T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24FJ256GA406T-I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: PIC24FJ256GA406T-I/PT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24FJ256GA406T-I/PT
Številka dela PIC24FJ256GA406T-I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22558 pcs Podatkovni list PIC24FJ256GA406T-I/PT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-TQFP
Druga imena PIC24FJ256GA406T-I/PT-ND
PIC24FJ256GA406T-I/PTTR
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 16x10b/12b, D/A 1x10b