SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF016B-50-4I-QAF-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST25VF016B-50-4I-QAF-T
Številka dela SST25VF016B-50-4I-QAF-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Čas cikla pisanja - 10µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (5x6)
Serija SST25 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad Druga imena SST25VF016B-50-4I-QAF-T-ND
SST25VF016B-50-4I-QAF-TTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 16Mb (2M x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (5x6)
Frekvenca ure 50MHz Številka osnovnega dela SST25VF016B