SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
Številka dela SST25VF016B-50-4I-S2AF-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Čas cikla pisanja - 10µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija SST25 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena SST25VF016B-50-4I-S2AF-TDKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 16Mb (2M x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 50MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 50MHz Številka osnovnega dela SST25VF016B