AK10-240C-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
AK10-240C-BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AK10-240C-BP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 240V 340V AK
Podatkovni listi: AK10-240C-BP.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AK10-240C-BP
Številka dela AK10-240C-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 240V 340V AK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1244 pcs Podatkovni list AK10-240C-BP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 240V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 340V
Napetost - razčlenitev (min) 250V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja AK Serija AK
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Druga imena AK10-240C-BPMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10000A (10kA) (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -