AK10-380C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AK10-380C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AK10-380C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 380V 520V AXIAL
Podatkovni listi: AK10-380C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 982 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AK10-380C
Številka dela AK10-380C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 380V 520V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 982 pcs Podatkovni list AK10-380C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 380V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 520V
Napetost - razčlenitev (min) 401V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Axial Serija AK10
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Druga imena AK10-380C-ND
AK10380C
F5938
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10000A (10kA) (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 2nF @ 10kHz
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AK10-250C
AK10-250C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 250V AXIAL
Na zalogi: 4226 pcs
Prenesi: AK10-250C.pdf
RFQ
AK10-240C-BP
AK10-240C-BP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 240V 340V AK
Na zalogi: 1244 pcs
Prenesi: AK10-240C-BP.pdf
RFQ
AK10-380C-BP
AK10-380C-BP
Opis: TVS DIODE 380V 520V AK