AK10-430C-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
AK10-430C-BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AK10-430C-BP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 430V 625V AK
Podatkovni listi: AK10-430C-BP.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 910 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AK10-430C-BP
Številka dela AK10-430C-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 430V 625V AK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 910 pcs Podatkovni list AK10-430C-BP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 430V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 625V
Napetost - razčlenitev (min) 440V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja AK Serija AK
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Druga imena AK10-430C-BPMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10000A (10kA) (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AK100
AK100
Proizvajalci: Astro Tool Corp.
Opis: TOOL HAND CRIMPER SIDE ENTRY
Na zalogi: 238 pcs
Prenesi:
RFQ
AK10-530C
AK10-530C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 530V 750V AXIAL
Na zalogi: 726 pcs
Prenesi: AK10-530C.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 430V 625V AXIAL
Na zalogi: 873 pcs
Prenesi: AK10-430C.pdf
AK10-430C-12
AK10-430C-12
Na zalogi: 645 pcs
Prenesi: AK10-430C-12.pdf