APT40GR120B2D30
MicrosemiMicrosemi
APT40GR120B2D30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT40GR120B2D30
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 88A 500W TO247
Podatkovni listi: APT40GR120B2D30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT40GR120B2D30
Številka dela APT40GR120B2D30 Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 88A 500W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13166 pcs Podatkovni list APT40GR120B2D30.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 40A
Test Condition 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 22ns/163ns
Preklop energije 1.38mJ (on), 906µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija - Moč - maks 500W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT NPT Gate Charge 210nC
natančen opis IGBT NPT 1200V 88A 500W Through Hole TO-247-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 88A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APT40GP90BG
APT40GP90BG
Proizvajalci: Microsemi
Opis: IGBT 900V 100A 543W TO247
Na zalogi: 6701 pcs
Prenesi: APT40GP90BG.pdf
RFQ
APT40GR120B
APT40GR120B
Proizvajalci: Microsemi
Opis: IGBT 1200V 88A 500W TO247