APT40GR120B2SCD10
MicrosemiMicrosemi
APT40GR120B2SCD10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT40GR120B2SCD10
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 88A 500W TO247
Podatkovni listi: APT40GR120B2SCD10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT40GR120B2SCD10
Številka dela APT40GR120B2SCD10 Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 88A 500W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4526 pcs Podatkovni list APT40GR120B2SCD10.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 40A
Test Condition 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 20ns/166ns
Preklop energije 929µJ (on), 1070µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Moč - maks 500W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT NPT
Gate Charge 210nC natančen opis IGBT NPT 1200V 88A 500W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 88A