APTMC120TAM17CTPAG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTMC120TAM17CTPAG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 6N-CH 1200V 147A SP6P
Podatkovni listi: APTMC120TAM17CTPAG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 65 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTMC120TAM17CTPAG
Številka dela APTMC120TAM17CTPAG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 6N-CH 1200V 147A SP6P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65 pcs Podatkovni list APTMC120TAM17CTPAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 20mA (Typ) Paket naprave za dobavitelja SP6-P
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 100A, 20V
Moč - maks 625W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5600pF @ 1000V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 322nC @ 20V
Vrsta FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge) Funkcija FET Silicon Carbide (SiC)
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V (1.2kV) natančen opis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 147A (Tc) 625W Chassis Mount SP6-P
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 147A (Tc)